Bohaterowie


 

                 Imię:Laura Marano.
           Wiek: 22 Lat
           Miejsce zamieszkania: Los Angeles, Londyn, Los Angeles
           Ciekawostki: Laura jak miała 19 lat przeprowadziła się z        rodzicami i siostrami do Londynu. Po czterech latach wraca do  Miasta Aniołów. Laura jest z zawodu przedszkolanką umie  świetnie gotować ale robienie deserów jej nie wychodzi. Laura jest  zaręczona z Paulem. Bardzo go kocha 
            Ale czy jest to prawdziwa  miłość. Czy po pojawieniu się pewnego blondyna zmienią się    uczucia Laury co to jej ukochanego.

 
           Imię: Paul Gilbert 
       Wiek: 24 lata
       Miejsce zamieszkania: Londyn, Los Angeles
       Ciekawostki: Bardzo zakochany w Laurze. Chce żeby ona  została jego żoną. Ma bardzo liczną rodzinę bo czterech braci i trzy  siostry. Jest bardzo z żyty ze swoją rodziną. Są oni dla niego bardzo  ważni i jest w stanie zrobić dla nich wszystko.
       Czy uczucie do Laury to jest miłość czy tylko zauroczenie? Czy  wytrzyma rozłąkę z rodziną? A może wróci do rodzinnego  Londynu zostawiając ukochaną samą?
    

 
                Imię:Ross Lynch
               Wiek: 22 lata
               Miejsce zamieszkania: Los Angeles
               Ciekawostki: Jest w zespole ze swoim rodzeństwem i przyjacielem R5. Młody chłopak który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny. Chociaż minęły już 3 lata wciąż bardzo tęskni za swoją najlepszą przyjaciółką. 
                 Czy los pozwoli mu znowu spotkać swoją przyjaciółką? Czy jest to tylko przyjaźń, a może jakieś inne uczucie? Czy zbudują wspólną przyszłość? 

                Imię:Nicola Marano
          Wiek: 24 lata
          Miejsce zamieszkania:Los Angeles, Londyn, Los Angeles
          Ciekawostki: Pracuje w szpitalu jako  chirurg.Najważniejszą osobą w jej życiu jest dla niej jej  mały  synek Maks Nie widzi poza nim świata tak samo jak jej    siostry.Nicola nie umie gotować ale za to robi pyszne desery. Nikt  o prócz niej nie wie kto jest tatą Maksa. Dziewczyna nie chce o  tym rozmawiać. Jest ona również wegetarianką.
            Czy po powrocie do Miasta Aniołów Nicola odważy się  pójść do ojca Maksa i powie mu że ma syna. Czy odnajdzie  miłość  swojego życia, a może powrócą dawne uczucia i odżyje  stara  miłość.

                        Imię: Maks Marano
                Wiek: 3 lata
                Miejsce zamieszkania: Londyn, Los Angeles 
                Ciekawostki: Jest on bardzo małym chłopcem, ale jak na swój wiek bardzo bardzo dużo rozumie. Najbardziej na świecie kocha swoją mamusię i oczywiście ciocię Laurę i Vanessę. Bardzo chciałby mieć tatę.
Czy marzenia małego chłopca o posiadaniu taty się spełnią? A jeśli tak to czy to będzie jego biologiczny tata?

                      Imię: Rocky Lynch
              Wiek: 24 lata
              Miejsce zamieszkania: Los Angeles
              Ciekawostki: Gra w zespole ze swoim rodzeństwem i  przyjacielem R5. Uwielbia jeść żelki. Po wyprowadzeniu się jego  najlepszej przyjaciółki musiał iść na odwyk bo uzależnił się od jej  wypieków. Bardzo za nią tęskni. Ciągle zastanawia się co  dziewczyna chciała mu powiedzieć przed wyjazdem.
                 Czy jeszcze kiedykolwiek będzie mógł spróbować  wypieków dziewczyny? Czy dowie się co chciała mu  powiedzieć?  Czy znajdzie wreszcie miłość życia? 

 
                 Imię: Vanessa Marano
           Wiek: 25 lat
           Miejsce zamieszkania: Los Angeles, Londyn, Los Angeles
           Ciekawostki: Ma swój własny salon fryzjerski.Jest zaręczona  z Tomem. Maks jest dla niej bardzo ważny. To ona najbardziej  naciska by Nicola powiedziała kto jest ojcem chłopca. Kocha  swojego przyszłego męża ale wciąż waha się. Nie jest pewna czy to  miłość do końca życia.
               Czy Vanessa pozna swoje uczucia do Toma? Czy dowie  się kto jest ojcem jej siostrzeńca? Czy wreszcie pójdzie do ołtarza z  miłością swojego życia? 

 
                 Imię: Tom Gilbert
           Wiek: 25 lat
           Miejsce zamieszkania: Londyn, Los Angeles
           Ciekawostki: Tom  pracuje w szpitalu razem z Nicolą. To właśnie dzięki niej poznał Van którą bardzo kocha lecz ma małe wątpliwości co to tego czy jest to miłość na całe życie. Tom bardzo lubi jeździć z bardzo dużą prędkością na motorze. Ma liczną rodzinie dla której jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.
            Czy odnajdzie swoje uczucia? Czy szybka jazda na motorze nie okaże się bardzo groźna.  
            Imię: Riker Lynch
        Wiek: 26lat
        Miejsce zamieszkania: Los Angeles
        Ciekawostki:Członek zespoły R5. Chłopak miał przyjaciółkę której zawsze się ze wszystkiego zwierzał. Blondyn był jest i będzie zakochany w przyjaciółce. Wie że ona się przeprowadziła lecz wciąż wieży że ona wróci i będą razem.
Czy ukochana blondyna wróci? A może zakocha się w kimś na miejscu?

 
                          Imię: Rydel Ratliff Lynch
                 Wiek: 25 lata
                 Miejsce zamieszkania: Los Angeles
                 Ciekawostki: Gra w zespole razem ze swoimi braćmi i  mężem. Dziewczyna marz o tym by mieć dziecko, ale ma problemy  z zajściem w ciąże. Przez te pragnienie coraz bardziej kłóci i oddala  się od męża.
 Czy będzie miała swoje upragnione dziecko? Czy jej związek  przetrwa próbę?

 
          Imię:Ellington Ratliff
      Miejsce zamieszkania: Los Angeles
      Wiek:24 lata
      Ciekawostki: Gra w zespole R5 z przyjaciółmi i żoną Rydel.  Czasem ma dość żony która bardzo stara się o dziecko. Jego  zdaniem jak nie będą o tym myśleć to będą duże większe szanse na  posiadanie dziecka.
      Czy uda mu się mieć dziecko z żoną? Czy ich miłość przetrwa?                                    Aria Mongomery 21 lat najlepsza przyjaciółka Laury za czasów szkoły.  Po powrocie Laury odnawiają kontakt. To ona ostrzega dziewczyny przed Suzi i pomaga dziewczyna pokazać Lynchom jaka jest naprawdę.
                      
                Suzi Pieterse. 22 lata Była dziewczyna Rossa. Przyjaciółka                     Rydel.
          Knuje jak pozbyć się z LA Laury, Vanessy i Nicoli.
          Pomagają jej  w tym jej przyjaciółki Tina i Kira które są             zakochane w braciach Rossa.


Tina Benson  21 lat

          
Kira Bennet 24 lata


Berenika Gilbert 22 lata 

 
Angelika Gilbert 19 lat

 
Tamara Gilbert 16 lat 

 
Kris Gilbert 26 lat

 
Eddie Gilbert 21 lat


     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz